התוכניות שלנו

#נלחמיםעלהאמת

מילואימניקים בחזית פועלים על מנת להפעיל סטודנטים באמצעות מספר פרויקטים אשר מאתגרים את תנועת החרם ואת תעשיית השקרים הפועלת ברחבי הקמפוסים במטרה לשנות את השיח לגבי ישראל. בתוך ישראל, אנו מתמקדים בלאתגר את הארגונים המסייעים לקמפיין החרם ותורמים לדה-לגיטימציה של ישראל, אשר מתבצעת מעבר לים. מילואימניקים בחזית פועלים על מנת לחשוף את הכוונות האמיתיות של ארגונים לא-ממשלתיים ואת הנזק החמור לו הם גורמים.

קבוצת המיעוטים

תכנית המיעוטים נועדה לחזק, לקדם ולתת במה למיעוטים הישראליים אשר תומכים בישראל ובציונות, כאלו הרואים בישראל את ביתם ומדינתם ומרגישים חובה ואחריות להגן על מדינת ישראל בעולם. התכנית כוללת 10 חודשי הכשרה ובתוכם סדנאות, סיורים והרצאות אשר נועדו לתת כלים מגוונים בתחומי דיפלומטיית השטח ואקטיביזם. לאחר ההכשרה משתתפים הבוגרים במגוון פעילויות ומשלחות לארה"ב ואירופה.

קראו עוד

תוכנית DiploAct

התכנית נועדה להכשיר סטודנטים ישראליים להגן על ישראל והרעיון הציוני בתודעה הבינלאומית ובדגש על צעירים וסטודנטים. חניכי התכנית רוכשים כלים מגוונים בתחומי הדיפלומטיה והאקטיביזם במטרה להרחיב את מעגל הישראלים הפעילים בזירה, הן ברשתות החברתיות והן בשדה האזרחי במדינות שונות בעולם.

קראו עוד