מי אנחנו

#נלחמיםעלהאמת

מי אנחנו

מילואימניקים בחזית נוסדה במהלך 2015 על ידי צעירים ישראלים אשר הרגישו חובה ואחריות להביא את הסיפור הישראלי שלהם לעולם ובדגש על צעירים וסטודנטים.
מעבר לחזית הגבולות והמאבק בטרור, מדינת ישראל והעם היהודי נלחמים בחזית נוספת: חזית המאבק בדה לגיטימציה ובאנטישמיות החדשה ובתוך כך גם על דעת הקהל הבינלאומית. לחזית זו אין גבולות פיזיים, היא נמצאת בכל מקום בחיים הציבוריים, באקדמיה, בתקשורת וברשתות החברתיות. אל מול חזית חשובה זו, הדורשת פעילים ודוברים מיומנים ומחויבים, אנו נמצאים בנחיתות מספרית דרמטית.

הפרויקטים שלנו

מילואימניקים בחזית מפעילה תכניות הכשרה ואקטיביזם שנועדו להכשיר פעילים מצוינים נוספים על מנת להשפיע בזירה קריטית כלכך למדינת ישראל והעם היהודי.

הפרויקטים שלנו

המשימה שלנו

קידום מעמדה של ישראל בעולם על ידי קידום שותפויות ומאבק אפקטיבי וממוקד בדה לגיטימציה לישראל ובאנטישמיות החדשה.

הצוות

מייסד הארגון

עמית דרי

לאחר שירות של 10 שנים בצה"ל, עמית השתחרר בדרגת רב סרן ומשנת 2011 עוסק ביזמות, ניהול ופעילות חברתית-חינוכית בדגש על נוער ובני נוער. עמית למד הנדסה אזרחית בטכניון ובעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה.

רכז מדיה

אופיר אוחיון

מנהל פרויקט שראקה

דן פפרמן

מנהלת תוכנית דיפלואקט

ספיר גנץ אלדר

גרה בירושלים, סטודנטית למזרח תיכון וערבית. שירתה כמ"פ בחיל החינוך והנוער, הדריכה קבוצות ומשלחות בכנסת ישראל ועבדה בוועדת הבחירות המרכזית בתור ראש לשכת הדובר.

רכז דיפלואקט - מרכז-דרום

גיא קוטלר

סטודנט לפוליטיקה וממשל בשילוב חינוך ותקשורת. שירת כחובש פלוגתי בחיל התותחנים וסיים את שירותו כמצטיין אלוף פיקוד דרום. עובד בחמש שנים האחרונות בהדרכה ככלל ועם נוער מיהדות התפוצות בפרט.

רכזת דיפלואקט - מרכז - ירושלים

עדן טל חדד

גרה בלפיד, סטודנטית בתוכנית פכ״ם בעברית. עלתה מהאיים הקראיביים ושירתה בדובר צה״ל כחיילת וכקצינה. בשנה האחרונה הובילה את המשלחת הראשונה של הארגון לצרפת.

הצטרפו אלינו במאבק על תדמיתה של מדינת ישראל.

מילואימניקים בחזית פועלים על מנת להעצים סטודנטים והגדלת הקהילה הפרו ישראלית האקטיביסטית על ידי הפעלת תוכניות חינוכיות ומתן כלים רלבנטיים למעורבות חברתית אפקטיבית.

הצטרפו אלינו